Úvod » SOUSTŘEDĚNÍ 08/2019

SOUSTŘEDĚNÍ - HLAVNÍ INFORMACE PRO RODIČE ŽÁKŮ

publikováno 17.10.2019

SOUSTŘEDĚNÍ - POZVÁNKA A HLAVNÍ INFORMACE PRO RODIČE

Letní soustředění žáků proběhne v ubytovacím zařízení Sokolovna Roštín od neděle 4.8.2019 do pátku 9.8.2019. Lokalita soustředění byla letos upravena a pojedeme do obce Roštín, kde bychom měli mít veškeré potřebné zázemí jak pro trénink, tak regeneraci. Cílem našeho soustředění by mělo být nejen zvýšení fotbalového umu, ale hlavně stmelení kolektivu a posílení týmového ducha.

O stravu kluků a nově i dvou děvčat bude postaráno, jíst budou 4x denně.
Bližší informace o ubytování naleznete zde:

V obci máme zamluveno k užívaní travnaté hřiště, nachází se zde i koupaliště, které budeme mít možnost také využít.

Pobyt začínáme v neděli večeří a končíme v pátek  obědem. Tímto bych Vás chtěl poprosit, zda by se mezi vámi našlo alespoň pět rodičů, kteří by nám pomohli kluky v neděli po obědě dovézt do Roštína a v pátek po obědě pro ně zase mohli dojet a odvézt je domů.

Vybavení na soustředění:

Obuv - kopačky, boty na běhaní, nazouváky/papuče, tenisky. Dvě tréninkové soupravy (triko + trenky), teplákovka, plavky, ručník/osuška, trička, tepláky, mikinu, kraťasy pro volnočasové aktivity.

Nějaký batoh na výlety + tréninky, tašku přes rameno nedoporučuji, pouze na převoz oblečení.

Nebalte prosím dětem s sebou žádné sladkosti, sladká pití apod. Vše budou mít zajištěno, případně jim prosím dejte malý obnos peněz jako kapesné, aby si mohli po domluvě s námi večer něco koupit. Doporučuji max. 500,- Kč.

P.S.: Tak jako každý rok je tu i možnost vaší návštěvy s přespání a to ze čtvrtka na pátek. Pokud budete mít zájem, kontaktujte nás a my zajistíme ubytování.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Zdenek Kovařík, tel: 725 008 214
Martin Suchánek, tel: 737 821 737