Úvod » SOUSTŘEDĚNÍ 08/2019

NEDĚLE 4.8. den první

publikováno 04.08.2019 (aktualizováno 05.08.2019)

Tak první den zatím probíhá zdařile. Nejdůležitější bylo odjet z Olomouce. To se povedlo, ačkoliv při tom byl trochu chaos. Ale byl to chaos řízený, tak jsme na nikoho nezapomněli, včetně tréninkových pomůcek. Zvlášť naše oblíbená bedna na skákání byla pro některého z řidičů výhrou. Tuto prémii nakonec vyhrál p.Kneip. V Roštíně jsme se pak sešli přesně ve slíbených 15:00 v počtu 14 chlapců, 2 děvčata, 2 trenéři a p.Domanský jako vedoucí a garant celého soustředění. Po nezbytném rozdělení do pokojů ( jmenovitě to snad zůstane klubovým tajemstvím ) jsme hned vyrazili na první obchůzku a seznámení s místním prostředím a tréninkovými areály. Hřiště nás příjemně překvapilo. Škoda jen, že se o něj budeme muset pravděpodobně dělit s dorostenci Tatranu Kohoutovice, kteří s námi sdílejí stejný ubytovací prostor. Na bazéně dnes téměř nikdo nebyl, takže zítra jej určitě využijeme na regeneraci včetně plážového volejbalu. V 17:00 jsme našli ještě prostor na skutečně první tréninkovou jednotku. Nic náročného. Jen výběh po okolí po polních cestách. Ale na protažení po příjezdu a na udělání pořádného hladu před večeří v 18.00 to bylo celkem tak akorát. Prostě 50 minut běhu i s malým blouděním. Po večeři ( mimochodem štěpánská s rýží ) byl ještě na programu posilovací blok s protažením a strečinkem. Přece jsme ty bosu a balanční čočky nevezli zbytečně. Po této tréninkové jednotce už přece jen bylo víc osobního volna, které jsme ovšem využili k malé taktické poradě. Na programu bylo mj. seznámení s pravidly soustředění a jeho programem, volba kapitána, představení rozpisu utkání, ceník poplatků za nedodržování tréninkových a zápasových zvyklostí a nakonec diskuze nad výběrem dresů. Ano, těch dresů, které nám zaplatí sponzor za vítězství v minulém ročníku KP starších žáků. No, nakonec toho nebylo zas tak málo na první den. Teď už nás čeká jen první noc a všichni už se těšíme na pondělní program. Takže zítra se opět ozveme. Snad i aktuálně během dne. Dycky SLOVAN.

Obrázky k článku