Úvod » SOUSTŘEDĚNÍ 02/2019

PONDĚLÍ 4.2. den první

publikováno 04.02.2019 (aktualizováno 23.06.2019)

Den první nadešel v pondělí 4.2. Ještě předtím jsme se museli vypořádat se ztrátami, které se sice daly čekat, ale popravdě nás zaskočily. Paťas odjížděl v sobotu z turnaje ve Šternberku s naraženou rukou, ale důvodem jeho absence na soustředění byl nakonec zánět středního ucha. Druhým absentérem se stal Bíťa, který nestačil doléčit virózu. Na odjížděcím srazu pak chyběl ještě Martin, který by se k nám měl připojit. Nicméně cesta nakonec proběhla v pohodě, i když jeden řidič neměl dálniční známku a po cestě přes Moravský Beroun se trochu trápil, ale celé auto z Bohuňovic dojelo a to bylo podstatné. Bohužel se nám trochu sype organizace vinou počasí. Sněhová kalamita zaskočila celou republiku. Měli jsme domluvené dva přáteláky a jak Kravaře, tak Dolní  Benešov mají problémy. Všechno řešíme za pochodu a zatím máme naději na dodržení plánu. S Kravařemi bychom mohli zápas sehrát v Chlebičově v úterý odpoledne a ve čtvrtek místo Benešová to vypadá na úplně jiný level. Na kluky z Hlučína, kteří vedou Moravskoslezskou žákovskou divizi. Pondělní náhradní program jsme zahájili přesně v 10:00 v tělocvičně v místě ubytování. Na programu bylo protažení, nějaká základní cvičení s míčem a nakonec se dostalo i na hru na dvě brány. Ve 12:30 už byl na programu první oběd. Po dobrém jídle byl na obranu místo umělky výběh v 14:30. Přesto, že byl zpestřený těžkým terénem, tak to borci odmakali poctivě a ve finále se našel čas i na trochu té zábavy v hlubokém sněhu při úpolovém zápasení. Vydrželi jsme v tempu do 16:30. Paráda. V 17:30 máme na programu večeři a v 19:00 poslední dnešní tréninkovou jednotku v tělocvičně. Takže program nakonec alternativní. Místo předpokládaných dvou jednotek na umělce to budou dvě tělocvičny. Zkrátka daň počasí už jsme zaplatili a od úterý už snad najedem na plánovaný rytmus.

V sobotu 2.2.2019 jsme odehráli halový turnaj ve Šternberku. Turnaj byl rozlosován pro ročník 2005. My jsme odjížděli s ročníky 2005 ( Krtek, Paťa, Judy, Filda ) a 2006 ( Škoďák, Pepa, Filda Domanský a Vláča ) Nakonec to příliš šťastné vystoupení nebylo. Postupně bezbranková remíza s Břidličnou, výhra s Lošicemi 2:1, prohra 0:1 se Zlínem Louky, s Juve Bruntál potom 0:2, výhra se Šternberkem 2:0 a nakonec prohra s N.Sady 1:4. V tabulce jsme byli lepší jen než Loštice a Šternberk. Naše branky dali Judy 3, Paťa a Škoďák. Vítězství si připsali kluci z Nových Sadů.

Obrázky k článku