Úvod » REPORTY ZE ZÁPASŮ

ZÁBŘEH 28.10.2018

publikováno 31.10.2018 (aktualizováno 15.01.2019)

SLOVAN - ZÁBŘEH  4:0  (0:0)    góly: Mates, Čebi, Maty, Dušan

Po nezdaru v Olšanech nás čekal další zápas doma v Černovíře. V pořadí teprve čtvrtý. Soupeřem měl být celek ze Zábřehu. Ten je v tabulce poslední a tak možná hráči čekali snadné utkání a hodně gólů. Tím spíše, když hosté přijeli jen s 11 hráči bez možnosti střídání.
Jestli to bylo uspokojení, nebo nechuť se dalo těžko poznat. Jisté je, že celý první poločas byl bez důrazu a bez pohybu. Šance, co jsme si vypracovali jsme zahazovali s až bohorovným klidem. Na hřišti se bohužel nenašel nikdo, kdo by celek vyburcoval. A tak přišla domluva až v poločasové přestávce. Stav 0:0 jsme rozhodně nechtěli, neboť jsme měli na paměti zápas s Dubem, který jsme rozhodli až v závěru.Tentokrát jsme to naštěstí zvládli rychleji. Už ve 40.min se po úniku trefil Mates a když ve 46.min přidal druhý gól Čebi, nebylo co řešit. Hosté nebyli schopni odporu a tak se jen čekalo jestli Slovan svoje šance promění. Stalo se tak ještě 2x. Maty se trefil levou nohou ze šestnáctky v 52.min. a gólovou tečku za utkáním udělal v 69.min Dušan.
Zápas jsme vyhráli, ale to je tak jediná uspokojivá informace. Měli jsme zase pocit, že kdybychom hráli venku, tak by jsme to snad opět nezvládli. Teď už se jen pořádně soustředit na poslední zápas doma s Konicí a podzim bude dohrán. Chtěli bychom udržet přes zimu bilanci, kdy jsme doma zatím neinkasovali ani jeden gól při skóre 21:0. Případně ji ještě trochu vylepšit.

Sestava: Krtek - Filda Zatloukal, Paťas, Luke, Honza - Maty, Kovy, Judy, Mates  - Škoďák, Kuba