Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » REPORTY ZE ZÁPASŮ

SLAVONÍN 23.9.2018

publikováno 30.09.2018 (aktualizováno 15.01.2019)

SLOVAN - SLAVONÍN  8:0  (3:0)    góly: Čebi 3, Maty, Tade, Škoďák, Mates, Martin

Po slavném vítězství v Jeseníku jsme se celý týden připravovali na teprve druhý domácí zápas v sezóně. Tím bylo městské derby se Slavonínem. Docela hodně jsme pracovali na tom, aby borci nebyli příliš nahoře a aby si nemysleli, že to bude jednoduchý zápas. Derby je vždycky napínavé a se Slavonínskými jsme v loňské sezóně odehráli dvě vyrovnaná utkání.
Naštěstí kluci přistoupili k zápasu zodpovědně a už vstupem do utkání ho rozhodli. Vlastně ho rozhodl jediný hráč. Na výborný výkon z Jeseníku navázal Petr Čebiš a čistým hattrickem za 15 minut zápas nasměroval k výhře domácího Slovanu. Zdatně mu přitom sekundovali další ofenzivní hráči Maty a Tade. Bohužel ve zbytku první půle Černovírští trochu polevili a tak už další branka do hostující sítě už nepadla a poločasové skóre tak bylo 3:0 pro Slovan.
Do druhé půle jsme chtěli, aby borci více kombinovali a připravili si mnohem lepší střelecké pozice. To se podařilo beze zbytku. Za 15 minut hry v druhém poločase jsme skórovali hned 4x. Postupně se prosadili Maty, Tade, Škoďák a Martin. Stav 7:0 v 50 minutě lákal k tomu, pokusit se o dvouciferný výsledek. Ale podobně jako v prvním dějství přišlo polevení v nasazení a tak na konečných 8:0 upravil v 57.min Mates.
Derby zápas jsme tedy zvládli na výbornou. Ve výsledku se promítla forma ze zápasu s Jeseníkem, dobrý přístup všech hráčů a kvalitní rozložení hry. Vždyť skórovali oba krajní obránci, všichni útočníci i střídající hráč. V tabulce jsme se posunuli už na 3.místo a uvidíme jak si Slovan povede v tzv. "anglickém týdnu" kdy hrajeme ve čtvrtek 27.9. v Čechovicích a 29.9. v Kozlovicích.

Sestava: Krtek - Martin, Kuba, Luke, Mates - Maty, Kovy, Paťas, Judy - Tade, Čebi